Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Büszkeségeink

Kiss Kinga - Kerületi Helyesírás verseny - II. helyezés

 

Iskolai Helyesírás verseny:

I. helyezés - Kiss Kinga (4.b)

II. helyezés - Krucsó Flóra (4.b)

III. helyezés - Szentesi Dóra (4.c)

 

Kosztolni Szabina - Zrinyi Matematika Verseny - 15. helyezés

 

Kosztolni Szabina - II. NRG Egyéni Fittnes Verseny - 2002-2003 C/C - I. helyezés

 

Gróf Emese - Tornadó Hungary Háziverseny /tánc/ - Children B kategória - I. helyezés

 

Polgár Virág - World Children Taekwondo Championship - Poomsae I. helyezés, páros Poomsae III. helyezés

 

Botos Balázs - Iskolai fogalmazás verseny I. helyezés

 

Polgár Virág - Taekwondoo X. Maksimir kupa (Horvátország) - egyéni formagyakorlat II. helyezés, küzdés III. helyezés, zenés formagyakorlat I. helyezés

 

Bolyai Matematikai Csapatverseny - országos 22. helyezés

csapat tagjai: Badinka Dóra, Kosztolni Szabina, Loch Jázmin, Mayer Nóra

(A nagy eseményről készült fotó a Képgalériában látható.)

 

Polgár Virág - Taekwondoo 5th Serbian Open Poomsae - egyéni I. helyezés

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - területi 8. helyezés

csapat tagjai: Farkas Boglárka, Kosztolni Szabina, Loch Jázmin, Mayer Nóra

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - területi 65. helyezés

csapat tagjai: Badinka Dóra, Fleischer Adrienn, Molnár Boglárka

 

Iskolai Hangos olvasás verseny:

I. helyezés - Kiss Kinga (4.b)

II. helyezés - Kelemen Boglárka (4.c)

III. helyezés - Loch Jázmin (4.b)

IV. helyezés - Pap Márk (4.a)

 

Bolyai Matematikai Csapatverseny - területi I. helyezés

csapat tagjai: Badinka Dóra, Kosztolni Szabina, Loch Jázmin, Mayer Nóra

Bolyai Matematikai Csapatverseny - területi 16. helyezés

csapat tagjai: Botos Balázs, Farkas Boglárka, Fleischer Adrienn, Kovács Samu

 

Polgár Virág - Taekwondo Országos Bajnokság - II. helyezés (Lány, "-30 kg-os" súlycsoport)

Peyer Márton - Taekwondo Országos Bajnokság - III. helyezés (Fiú, "-33 kg-os" súlycsoport)

 

Kerületi Diákolimpia - Mezei futóbajnokság II. korcsoport lány csapat - II. helyezés

csapat tagjai: Loch Jázmin, Molnár Boglárka, Kosztolni Szabina, Simon Petra, Tóth Krisztina, Török Rebeka

 

Polgár Virág - Taekwondoo V. Hungarian Open Poomsae - egyéni I. helyezés, csapat I. helyezés

 

Kerületi Diákolimpia - Váltó-futóbajnokság II. korcsoport lány csapat -  I. helyezés

csapat tagjai: Kosztolni Szabina, Loch Jázmin, Molnár Boglárka, Szilczer Bianka, Tóth Krisztina, Török Rebeka